Category Archives: Vaikams

Medinės vaikų žaidimo aikštelės – naudinga dovana

Medinės vaikų žaidimo aikštelės. Artėja vaiko gimtadienis? O gal tiesiog norite nustebinti vaikus brangia dovana? Tuomet MazylioPalepe.lt medinės vaikų lauko žaidimo/-ų aikštelės bus tobulas pasirinkimas. Turbūt visi tėveliai žino, kiek daug energijos turi vaikai. Tad labai svarbu rasti būdą, kaip tinkamai panaudoti tą energiją. Jei norite, kad jūsų vaikai būtų laimingi ir saugiai žaistų lauke, tuomet ši dovana – tobula. Štai priežastys, kodėl turėtumėte padovanoti vaikams žaidimo aikštelę lauke.

Medinės vaikų žaidimo aikštelės

Medinės vaikų žaidimo aikštelės

Vaikai turės vietą, kur galės išlieti visą savo energiją

MazylioPalepe.lt medinės vaikų zaidimo aikštelės lauke gali būti labai įvairios, tačiau jos visos turi daugybę žaidimų, todėl galite būti tikri, jog jūsų vaikams aikštelė nepabos daug metų. Tad vaikai galės išlieti visą turimą energiją, todėl namuose bus kur kas ramesni.

Naudinga pasidomėti:

Galės saugiai žaisti

Tėvams vaikų saugumas yra prioritetas, todėl visi mes puikiai žinome, kaip jiems svarbu, kad vaikai žaistų lauke saugiai. Tai dar viena priežastis, kodėl medinė žaidimų aikštelė turėtų būti sekantis jūsų pirkinys. Jei norite, kad vaikai žaistų saugiai, pasirūpinkite, kad vaikai turėtų vietą, kur saugiai žaisti.

Bus visą laisvalaikį užimti

Dar geriau tai, jog vaikų laisvalaikis bus visą laiką užimtas, todėl jums neteks girdėti priekaištų iš vaikų, jog jie neturi, ką veikti. Tad jei jūsų vaikai nuolat skundžiasi, jog jiems nuobodu, neturi veiklos, pats metas pasirūpinti žaidimų aikštele kieme.

Nereikalaus daug priežiūros

MazylioPalepe.lt medinės aikštelės vaikų žaidimui lauke yra saugios, todėl galite būti tikri, jog jūsų vaikai reikalaus mažiau priežiūros iš jūsų. Jei pastebite, kad nuolat vaikai susižeidžia, galite būti ramūs, šios žaidimų aikštelės yra saugios, todėl galėsite tiesiog stebėti vaikus pro langą.

Sutaupysite pramogoms skirtus pinigus

Vaikai mėgsta pramogauti, todėl neturint žaidimų kieme, dažnai tenka eiti į karuseles ar rinktis kitas pramogas, kurios ne visada būna smagios. Tad MazylioPalepe.lt vaikų žaidimų aikštelės iš medžio yra tiesiog investicija, kuri tikrai atsipirks. Sutaupysite ne tik pinigus, bet ir laiką, kadangi vaikai norės daugiau laiko praleisti namuose.

Straipsniu SEO talpinimas

Vaikų nameliai – komplektacija

Vaikų nameliai. Mes turime kone didžiausią medinių namelių pasirinkimą bei įvairiausių komplektacijų. Kas susideda į dydį bei kainą.

Vaikų nameliai

vaikų nameliai

Vis populiarėjantys mediniai nameliai vaikų žaidimui Mazyliopalepe.lt kuria ir mūsų patirtį. Patys populiariausi mūsų nameliai – Mažoji pilis. Ji susideda iš vaikiško medinio namelio, smėlio dėžės, kuri gali būti uždaroma arba atvira. Čiuožykla, kurios ilgį taip pat galite rinktis. Stovas su dviem sūpynėmis. Sūpynes galimi rinktis: paprastas, krėslą arba lizdą. Namelis turi terasą, langelius ir duris. Jis ypatingai patinka vaikams, kadangi ten gali susikurti savo slaptą žaidimų erdvę ir jaukiai įsikurti. Šis variantas tinkamas tiek berniukams, tiek mergaitėms ir net vyresniems vaikams. Smėlio dėžėje, pagal patirtį sprendžiame jog žaidžia vaikai net iki 9-10metų. Taip pat šios komplektacijos namelis, gali būti ir didesnis, didesnių išmatavimų. Čia galite rinktis pagal kainą ir kiek vaikų naudosis žaidimų aikštele.

Naudinga pasidomėti:

Mediniai nameliai pigiau

Vienas iš pigesnių ir populiaresnių variantų- žaidimų aikštelė be namelio. Ją sudaro sūpynių stovas, taip pat galite rinktis sūpynes, čiuožykla, smėlio dėžė, tačiau vietoj namelio, antrame aukšte yra atvira terasa. Tačiau vaikai taip pat gali užlipę džiaugtis savo erdve. Tik šis variantas šiek tiek pigesnis.

Pasirinkimas berniukams

Berniukams tėvai dažniausiai renkasi žaidimų aikštelę vaikams be namelio, tačiau su daugiau aktyvių pramogų: laipynės, karstyklės, vairas, žiūronai. Namelis, kaip tikriems berniukams, pritaikytas labiau žaisti aktyvius, judrius žaidimus. Bet savo komplektacijoje taip pat turi supynę ir čiuožyklą. Tačiau renkantis aikštelę, klientas visada gali kažkokių sudedamųjų dalių atsisakyti arba pridėti daugiau. Tik tai atsispindės galutinėje kainoje.

Išskirtinis namelis

Turime ir labai didelį namelį, kuriame galėtų žaisti visi kiemo vaikai. Jame yra čiuožyklą ir didelis namukas, kur gali vaikai susikurti savo erdvę, atsinešti įvairiausių žaidimų, staliuką, kėdutes ir smagiai leisti laiką su visais draugais. Taip nereikės svetimų vaikų įsileisti į namus, kęsti betvarkę, o vaikai vis tiek bus laimingi ir patenkinti jog gali atsivesti žaidimo draugus, turi kur juos nusivesti, ką parodyti ir kaip smagiai praleisti laiką.

Atmintina, kad pastačius medinį namelį kieme, Jūs ir vaikai galėsite aptarti namelio dizainą ir įgyvendinti vaikų norus dažant, dekoruojant ir sukuriant išskirtinę erdvę vaikams kieme.

Taigi komplektacijų turime įvairiausių, pagal kiekvieno kliento poreikius. Jums tereikia mums išsakyti savo lūkesčius ir mes pasiūlysime Jums geriausią komplektaciją.

Talpinami SEO straipsniai