Elektros tinklų projektavimas ir fiziniams ir juridiniams asmenims

Elektros tinklų projektavimas ir fiziniams ir juridiniams asmenims

Elektros projektas namui
Šiuolaikinis namas be elektros tiesiog nebe įsivaizduojamas. Tam, kad galėtume jame išvedžioti elektros laidus ir kabelius reikia projekto. Bet kuris darbų etapas reikalauja tam skirtų dokumentų ir projektų bei jų suderinimo. Labai svarbus yra elektros projektas namui, be kurio negalėsite prisijungti prie elektros tinklų bei naudotis elektra.
Galimi keli sprendimo būdai, kam patikėti projektavimo darbus: AB LESTO, pasirinkta atestuota įmonė arba projektą rengti savarankiškai t.y. patiems. Pastarasis variantas su tuo nesusidūrusiam žmogui atrodys keblus. Nors internete galima rasti patarimų, kaip tai pasidaryti pačiam. Tuomet reikės pačiam sužinoti apie prisijungimo ir projektavimo sąlygas, susipažinti su Statybos įstatymo ir jo įgyvendinamųjų aktų nustatyta tvarka. Tuomet reikės pagal pavyzdžius parengti projektą, kurį pateiksite LESTO, tame tarpe ir skaitmeninę kopiją su brėžiniais bei schemomis (DWG bylos, AUTOCAD ir kiti PDF dokumentai). Taigi, kaip jau supratote jūs pats turėsite braižyti brėžinius specialioje programoje. Norėdami sužinoti kaip tiksliai reikia tai atlikti galite surasti informaciją internete.
Verta paminėti, kad elektros projektas namui yra labai atsakingas ir daug žinių reikalaujantis darbas, kurį gali atlikti toli gražu ne kiekvienas norintis. Visada verčiau šiuos darbus patikėti specialistams. Rengiant projektą namui, kuris yra individualus, darbai skirsis nuo, pavyzdžiui, daugiabučio. Svarbiausias skirtumas – kaina. Skaičiuojant daugiabučiams įvedamos elektros projekto kainą bus apskaičiuojama įkainį dauginant iš kvadratinių metrų, pavyzdžiui, 0,5–2,5 EUR/m2. Individualiam namui kainos kvadratiniais metrais nustatomos rengiant vidaus elektros instaliavimo projektą. Tuomet turint, tarkim, 100–200 kvadratinių metrų individualų namą reikės mokėti už elektros vidaus projekto parengimą 100–250 eurų. Kalbant apie individualaus namo elektros įvado į patį pastatą projektą galima paminėti, kad dažniausiai kaina pasakoma kartu su to projekto suderinimo darbais. Kaip pavyzdį galima pateikti apytiksles kainas, pavyzdžiui, 120–400 eurų. Visuomet nereikėtų vadovautis tokiomis apytikslėmis kainomis, o kreiptis į specialistus, kurie rengia įvairius projektus susijusius su elektros įvedimu. Jie įvertins konkrečią situaciją, peržvelgs LESTO išduotas technines sąlygas ir pasakys tikslią kainą, o ne apytikslę, kokią galite ir patys surasti internete ieškodami informacijos.
Norint name naudotis elektra reikia atlikti įstatymais numatytus veiksmus. Tam reikia projekto, jo suderinimo, įvairių dokumentų ir specialistų, kurie tinkamai atlieka visus darbus tiek techninius, tiek ir taip vadinamus „popierinius“. Šį atsakingą darbą patikėkite šios srities specialistams, kurie tuo pasirūpins taip, kaip priklauso.

Daugiau informacijos apie projektus ČIA.

Straipsnis paskelbtas: 2015-05-04

Specialistų rekomendacijos dėl pamatų blokelių

Specialistų rekomendacijos dėl pamatų blokelių

Pamatų blokeliai: kodėl verta rinktis būtent juos?

Viena svarbiausių bet kurio pastato dalių yra pamatai. Yra keliama daug įvairių reikalavimų, kokie jie turi būti, o kalbant apie pamatų liejimo procesą, reikia akcentuoti, kad šiuo etapu yra daug nurodymų, kurių būtina laikytis. Ne veltui juk ir posakį turime liudijantį apie tai, kad kokie yra pastato pamatai, toks bus ir pats pastatas. Taigi, pastatams turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Reikia pabrėžti, jog šiuo metu statybų industrija yra pažengusi taip toli, jog kuomet kalbame apie pamatus, galime pastebėti, kad bent jau šiuo metu yra daug įvairiausių priemonių pamatams. Viena iš jų – pamatų blokeliai. Savaime suprantama, galima rinktis ir kitus variantus, tačiau šie blokeliai yra iš tiesų verti dėmesio. Priežastys, kodėl verta rinktis būtent juos, bus aptariamos šį kartą.
Net ir tuo atveju, jei statybas vykdo profesionalai, reikia pripažinti, kad pastato statymas yra pakankamai sudėtingas ir ne toks jau trumpas procesas. Būtent todėl nemaža dalis paslaugos užsakovų pageidauja, kad statybos būtų baigtos kuo greičiau, tačiau kokybė išliktų tokia pat aukšta. Belieka tik pasidžiaugti, jog kuomet gyvename 21 amžiuje, galime išpildyti daugybę savo pageidavimų, o pastarasis yra ne išimtis. Na, o kaip tai padaryti? Tereikia rinktis tinkamas priemones, kurias naudodami tam tikras pastato dalis pastatysite per kur kas trumpesnį laiko tarpą. Pamatai – ne išimtis, tai yra viena svarbiausių pastato dalių, kuriai turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Vis dėlto, tai dar nereiškia, kad negalima pasirinkti būdų bei priemonių, kurių pagalba pamatai būtų pastatyti per kur kas trumpesnį laiko tarpą. Pamatų blokeliai šiuo atveju yra viena iš geriausių priemonių. Jie yra nemažų matmenų, tad darbais jais vyksta kur kas sparčiau. Be to, panašiais blokeliais galima daryti ir pertvaras.
Ilgaamžiškumas yra dar viena priežastis, dėl kurios šie blokeliai turėtų patraukti visų žmonių, kurių artimiausiuose planuose yra statybos, dėmesį. Savaime suprantama, bet kokia prekė ar medžiaga, jei pasižymės šia savybe, bus kur kas populiaresnė, kadangi būtent ilgaamžiškumas garantuoja, kad artimiausiu metu neteks patirti tam tikrų nuostolių. Na, o kai kalbame apie pastatus, o ypač jų pastatus, ilgaamžiškumas tampa dar svarbesniu rodikliu – labai svarbu garantuoti, kad visos pastato dalys būtų pastatytos iš šią savybė turinčių medžiagų. Blokeliai, apie kuriuos kalbame, kaip tik ir pasižymi šia savybe, o tai reiškia, kad tarnaus ilgai bei patikimai.

Daugiau informacijos apie statybines medžiagas rasite ČIA.

Straipsnis parašytas ir paskelbtas: 2015-05-02

Kas galėtų būti geriau už poilsį Nidos kampelyje

Kas galėtų būti geriau už poilsį Nidos kampelyje

Poilsis Nidoje
Daugeliui poilsis Nidoje sukuria smagias akimirkas ypatingai gražios gamtos apsuptyje. Šis kurortas yra Kuršių nerijoje. Be to, tai itin populiari vieta, kurią vertina užsienio turistai. Ir tikrai ne veltui, juk šis gamtos kampelis tikrai unikalus. Tą patvirtina ir tas faktas, kad nuo 2000 metų Kuršių nerija yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.
Ši vieta ypatingai saugoma, tačiau taip buvo tikrai ne visuomet. Kuršių nerijos kraštovaizdžio išsaugojimui ne vieną kartą buvo kilusi reali grėsmė. Ir tai ne tik gamtos stichijų padariniai, bet ir žmogaus įsikišimas. Nerija buvo vos nesunaikinta, tačiau 19 amžiuje, dėka didžiulių pastangų, buvo atkurta. Apsaugos darbai tęsiasi iki mūsų dienų, todėl dabar kiekvienas norintis gali atvykti ir pasisvečiuoti šioje nuostabioje vietoje.
Poilsiauti Nidoje galima ištisus metus. Sutikti Naujuosius metus, palydėti rudenį ar atvykti tuomet, kai bunda gamta po žiemos šalčių. Daugiausia lankytojų Nida sulaukia vasaros metu. Turistų sezonas čia laikomas liepos – rugpjūčio mėnesiais. Tuomet čia sulaukiama daugiausia poilsiautojų bei pastebimos didesnės kainos. Tam, kad poilsis Nidoje praeitų sklandžiai reikia rūpintis nakvyne dar prieš prasidedant vasarai. Pasirinkimas, kur apsistoti pakankamai didelis: butai, kambariai, kotedžai, namai, apartamentai, viešbučiai, svečių namai, vilos ir kt. Kiekvienam pagal norus ir galimybes. Kainos taip pat pačios įvairiausios, tačiau iš anksto pradėjus ieškoti, kur nakvoti, galima bus pasirinkti geriausią pasiūlymą.
Ką veikti Nidoje? Lankytinų vietų čia išties gausu, o jeigu dar priskaičiuosime visas esančias Kuršių nerijoje, tai per trumpas atostogas visų ir neaplankysime. Galima pasirinkti pačias populiariausias. Tarp jų patenka Parnidžio kopa. Nuo jos atsiveria nuostabus vaizdas. Ar gali būti kitaip? Tikrai ne, juk jos aukštis siekia 52 metrus. Čia yra įrengta apžvalgos aikštelė. Stebėti kopas, marias, jūrą, miškus ir Nidą tikrai bus įsimintina akimirka. Šalia yra vertas dėmesio Tylos ir Mirties slėniai.
Poilsiautojams rekomenduojama apsilankyti ir mirusiose kopose, kurios randamos tarp Pervalkos ir Juodkrantės. Čia yra užpustytas kaimas. Nepaisant paslaptingumo verta dėmesio gamta. Ji čia nuostabi. Iš muziejų verta dėmesio Žvejo etnografinė sodyba, kuri yra pačioje Nidoje. Čia bus įdomu bet kokio amžiaus lankytojams.
Nidoje poilsis tikrai bus įsimintinas. Tai ne tik labai gražios gamtos vieta. Kurorto svečiai gali atrasti ir daug įdomių, ir prasmingų vietų, kurias galima aplankyti. Įspūdžiai po tokių atostogų dar ilgai išliks atmintyje.

Informacija apie poilsį kituose miestuose ČIA.

Straipsnis patalpintas: 2015-04-20

Kiekvienas namas turi savo elektros projektą

Kiekvienas namas turi savo elektros projektą

Elektros projektas
Sunku net įsivaizduoti savo gyvenimą be elektros. Ji būtina ne tik norint komfortiškai gyventi, bet ir atlikti daugelį darbų be kurių neįmanoma plėtoti pramonės. Tam, kad turėtumėte elektrą savo namuose ar darbovietėje reikalingas elektros projektas.
Kuo jis svarbus nesunku suprasti, nes neturint jo – nebus ir elektros. Projektus rengia AB LESTO arba atestuotos įmonės, kurios specializuojasi elektros projektų rengime ir su tuo susijusiais darbais. Niekuomet nemokėkite už paslaugas tiems, kurie neturi teisės rengti šiuos projektus. Būsimieji elektros vartotojai dažnai susiduria su informacijos stoka, nes iki to momento, kai jau galėsite naudotis elektra, reikia ne taip jau ir mažai.
Pirmiausia, ką turite padaryti, tai užsakyti prisijungimo paslaugą. Tam reikia pateikti asmens tapatybės dokumentus, Registrų centro sklypo ar statinio nuosavybės dokumentus, žemės sklypo ribų planą, Statybos leidimą arba Savivaldybės patvirtintą dokumentą dėl Statybos leidimo nereikalingumo, paslaugos užsakymo paraišką. Taip pat būtina nurodyti sklypo vietą žemėlapyje bei pažymėti tą vietą, kurioje bus apskaitos vieta. Viso to reikia, jeigu kreipiasi savininkas. Priešingu atveju reikės papildomai pateikti įgaliojimą, kuris suteikia teisę atstovauti savininko interesus. Jis turi būti patvirtintas notaro. Jei reikalingas bendrasavininkių sutikimas, tai tiks laisvos formos sutikimas. Surinkus reikiamus dokumentus reikia pasirinkti elektros tinklo projektuotoją.
Parengtas elektros projektas reiškia, kad didžioji dalis darbų, įsivedant elektrą – atlikti. Jį parengti trunka įvairiai. Kainos taip pat skiriasi. Vienokios yra tiems, kurie elektros įvedimą planuoja į individualų namą, kitokios – į daugiabučius ar kitos paskirties pastatus. Pavyzdžiui, reikalingas individualiam namui elektros įvado į pastatą projektas kartu su suderinimu. Kaina apytiksliai bus nuo 130 iki 350 eurų. Kaip kitą pavyzdį galima pateikti daugiabutį namą, kuriam kaina svyruoja 0,5–1,5 EUR/1m2. Geriausia pateikti visus reikalingus dokumentus ir gausite tikslią kainą bei sužinosite darbų atlikimo terminą. Tiesa, sumokėjus atitinkamai daugiau galima užsakyti, kad projektas būtų parengtas skubos tvarka. Kaip jau buvo paminėta, kreipkitės tik į atestuotus projektuotojus. Tik jie turi teisę atlikti šiuos darbus, o jūsų sumokėti pinigai nenueis veltui.
Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad įsivesti elektrą yra ilgas ir varginantis procesas, tačiau taip tikrai nėra. Reikia žinoti, kokių dokumentų reikia, pateikti teisingai užpildytus prašymus ir kitą reikalingą informaciją. Tuomet viskas bus daug paprasčiau. Be to, elektros projektų projektuotojai visuomet jums padės kaip įmanoma greičiau sutvarkyti šiuos darbus.

Daugiau naudingos informacijos rasite ČIA.

Straipsnis patalpintas: 2015-04-18

MUZIKA PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ UGDYME su literatūra

MUZIKA PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ UGDYME su literatūra (pabaiga)

Tikroji mano darbo tema yra ŠIUOLAIKINĖ POPULIARIOJI MUZIKA PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ UGDYME.

Literatūra

1. Aramavičiūtė, V. (1998) Ugdymo samprata. Vilnius.
2. Avramecs, B. (2000) Pasaulio muzika. Vilnius.
3. Cambell P. Sh. (1993) Vaikų muzikinis ugdymas. Gama. Nr. 2.
4. Cambell P. Sh. (1993) Vaikų muzikinis ugdymas. Gama. Nr. 4.
5. Girdzijauskienė R. (2002) Mokykime vaikus vertinti muziką kūrybiškai. Žvirblių takas. Nr. 4.
6. Girdzijauskienė R. (2002) Mokykime vaikus komponuoti muziką. Žvirblių takas. Nr. 5.
7. Girdzijauskienė R. (1997) Apie muzikos mokymosi motyvaciją. Žvirblių takas. Nr. 4.
8. Girdzijauskienė R. (1997) Jaunesniųjų moksleivių kūrybinės saviraiškos skatinimas muzikos pamokoje. Žvirblių takas. Nr. 2.
9. Gordonas E. (1994) Vaiko muzikalumo puoselėjimas. Gama. Nr. 7-8.
10. Herman E. (1993) Suzuki metodas gyvenimo mokymo filosofija. Gama. Nr. 3.
11. Jautakytė R. (2002) Muzikinio ugdymo problemos pradinėje mokykloje. Pedagogika. Nr. 57.
12. Juška A., Kučinskas V. (1998) Metodiniai patarimai rašantiems kursinius, diplominius, magistro baigiamuosius darbus ir daktaro disertacijas. Klaipėda.
13. Katinienė A. (2000) Vaiko muzikos suvokimo ir atlikimo psichofizinės galimybės bei ypatumai. Žvirblių takas. Nr. 5.
14. Krakauskaitė V. (1994) Lakštutė. Muzikos vadovėlis I klasei. Kaunas.
15. Krakauskaitė V. (1995) Lakštutė. Muzikos vadovėlis II klasei. Kaunas.
16. Krakauskaitė V. (1997) Lakštutė. Muzikos vadovėlis III klasei. Kaunas.
17. Krakauskaitė V. (1997) Lakštutė. Muzikos vadovėlis IV klasei. Kaunas.
18. Krakauskaitė V. (1995) Muzikos mokymas I klasėje. Kaunas.
19. Krakauskaitė V. (1986) Muzikos mokymas II klasėje. Kaunas.
20. Krakauskaitė V. (2000) Muzikos mokymas III-IV klasėje. I-II dalys. Kaunas.
21. Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklos bendrosios programos. (2003). Vilnius.
22. Markauskienė I. (2003) Vaiko ankstyvasis muzikinis ugdymas. Žvirblių takas. Nr. 2.
23. Misiukevičienė G., Muraškienė Ž. (2002) Muzikos terminai ir sąvokos. Klaipėda.
24. Piličiauskas A. (2002) Kultūra kaip muzikinio ugdymo tikslas. Muzikinio ugdymo aktualijos 2. Metodinių straipsnių rinkinys studentams ir mokytojams. Šiauliai.
25. Rauduvaitė A. (2002) Pradinių klasių moksleivių dorinimas: popmuzikos galimybės. Pedagogika. Nr. 63.
26. Rinkevičius Z. (1993) Mokinių muzikinis ugdymas. Klaipėda.
27. Shenen P. K. (1993) Nuo Gvido iki Gordono. Gama. Nr. 3.
28. Strakšienė D. (2003) Muzikinis ugdymas bendrojo lavinimo mokykloje: dažniausi mokytojo darbo būdai muzikos klausymosi metu. Pedagogika. Nr. 66.
29. Straškienė D. Balčytis E. (2003) Muzikos mokytojų požiūrio į gyvą grojimą formavimo prielaidos. Pedagogika. Nr. 69.
30. Šiuipytė E. (2002) Etnokultūros puoselėjimas pradinėje mokykloje per muzikos pamokas. Muzikinio ugdymo aktualijos 2. Metodinių straipsnių rinkinys studentams ir mokytojams. Šiauliai.
31. Velička E. (1995) Muzika. I klasės vadovėlis. Kaunas.
32. Velička E. (1995) Muzika. II klasės vadovėlis. Kaunas.
33. Velička E. (1996) Muzika. III klasės vadovėlis. Kaunas.
34. Velička E. (1998) Muzika. IV klasės vadovėlis. Kaunas.
35. Velička E. (1995) Garsų ir tylos paslaptys. Vilnius.
36. Velička E. (1998) Muzikos klausymas IV klasėje. Žvirblių takas. Nr. 5.
37. Velička E. (2004) Muzikinis intelektas ir vaiko muzikalumo raida. Žvirblių takas. Nr. 2.
38. Vilkelienė A. (1998) Meninių emocijų dinamika muzikos pamokoje. Pradinė mokykla demokratėjančioje visuomenėje. Mokslinės – praktinės konferencijos medžiaga. Šiauliai.
39. Žalys V. (2002) Mokinių muzikinės kultūros ugdymas džiazo priemonėmis. Pedagogika. Nr. 59.
40. www.talentai.lt

1 dalis.

26 dalis.

Literatūros šaltiniai į blogą įkelti: 2015-01-24

 

Pradinukų ugdymas šiuolaikiška muzika, santrauka

Pradinukų ugdymas šiuolaikiška muzika, santrauka (26)

Pagaliau įkelta ir paskutinė mano darbo dalis, kuri aprašo visą mano darbo struktūrą, tikslus bei uždavinius.

Santrauka

Pasirinktos temos aktualumą lemia ypatingas vaikų susidomėjimas popmuzika ir prieštaringai vertinamas šios muzikos poveikis. Šiuolaikinei populiariajai muzikai daugiau dėmesio skiriama popamokinėje veikloje, o muzikos mokymo programoje ji įtraukiama epizodiškai ir tik vyresnėse klasėse. Nepaisant to, ugdymo įstaigose vis populiarėja ir auga poreikis vaikų popchorų, popgrupių, popmuzikos studijų, vis dažniau rengiami vaikų popmuzikos koncertai, festivaliai, konkursai.
Jeigu pradinių klasių moksleivių vertybinių nuostatų nelavinsime šiuolaikinės popmuzikos atžvilgiu, vėliau jie nesugebės jos tinkamai vertinti.
Taigi šiuolaikinės popmuzikos integravimas į muzikinį ugdymą ir jos poveikis pradinių klasių moksleivių asmenybei yra aktuali problema.
Tyrimo objektas – šiuolaikinė popmuzika pradinių klasių mokinių ugdyme.
Tyrimo tikslas – atskleisti šiuolaikinės popmuzikos įtaką bei jos privalumus ir trūkumus pradinių klasių mokinių ugdymo procese.
Tyrimo uždaviniai:
• atskleisti šiuolaikinės popmuzikos sąvoką bei pristatyti popmuzikos stilius;
• apžvelgti garsiausias šiuolaikines muzikinio ugdymo koncepcijas, taikomas Lietuvos švietimo sistemoje;
• išanalizuoti šiuolaikinės popmuzikos vietą pradinių klasių moksleivių muzikiniame ugdyme;
• ištirti, koks yra pradinių klasių mokinių ir pradinių klasių muzikos mokytojų požiūris į šiuolaikinę popmuziką.
Baigiamojo darbo tyrimo metodai – anketų metodas, mokslinės literatūros analizė.
Popmuzika – tai muzika, kuri šiuo metu populiari, madinga, mėgiama; tai – nesudėtinga ir paprasta muzikinės kalbos raiška, kuriai būdinga reguliari ritminė pulsacija, apimanti įvairias šiuolaikinės muzikos kryptis ir stilius (Rauduvaitė A., 2002).
Muzikos stilių apžvalga parodė, kad paskutiniojo XX amžiaus dešimtmečio žmonės klausėsi, suvokė, naudojo ir kūrė visiškai kitokią muziką ir kitaip nei šimtmečio pradžioje arba net viduryje. Deja, šios permainos beveik neatspindėtos bendrojo lavinimo pradinių klasių muzikos mokyme. Apžvelgus V. Krakauskaitės ir E. Veličkos muzikos vadovėlius, ugdymo programas, galima teigti, kad abu autoriai, visapusiškai pradinių klasių moksleivį mato išsilavinusį tik liaudies kūrybos dėka. Tuo pačiu, lyg ir pamiršdami, kad šalia liaudies kūrybos egzistuoja ir šiuolaikinė populiarioji muzika, kuri yra turtinga įvairiais muzikiniais stiliais.
Mokslinės literatūros analizė parodė, jog turtinga muzikinė aplinka ir tinkamas muzikinis ugdymas teigiamai veikia ne tik vaiko muzikalumą, bet ir kitas jo intelekto sritis – kalbinius, erdvinius, kinestezinius, socialinius ir net matematinius gebėjimus.
Norint išsiaiškinti pradinių klasių mokytojų ir pradinių klasių moksleivių požiūrį į šiuolaikinę populiariąją muziką buvo atliktas tyrimas, 2005 metų sausio mėnesį Raseinių ir Klaipėdos vidurinėse mokyklose.
Tyrime dalyvavo 11 pradinių klasių mokytojų, kurie patys veda muzikos pamokas pradinių klasių mokiniams ir 103 III-IV klasių moksleiviai.
Apibendrinant tyrimo duomenis galima teigti, jog muzika moksleivių gyvenime užima svarbią vietą. Požiūris į šiuolaikinę populiariąją muziką yra teigiamas ir tai nepriklauso nei nuo lyties, nei nuo amžiaus. Mokytojai nurodė, jog šiuolaikinė populiarioji muzika yra reikalinga muzikos pamokose, tačiau klausomos muzikos stilių įvairovė per muzikos pamokas yra gana ribota. Pagrindiniai žanrai yra – klasikiniai kūriniai, liaudiška ir akademinė muzika.
Baigiamojo darbo autorės nuomone, norint esamą padėtį pagerinti šiuolaikinės populiariosios muzikos naudai, reikėtų sukurti ir išleisti papildomą mokomąją medžiagą apie šiuolaikinę populiariąją muziką, jos istoriją, kartu su muzikiniais įrašais bei dainų tekstais.

1 dalis.

25 dalis.

Mano darbo santrauka įkelta: 2015-01-24

Gautas sėkmingiausias pasiūlymas dėl SEO paslaugos

Gautas sėkmingiausias pasiūlymas dėl SEO paslaugos

Štai kokį pasiūlymą gavau dėl SEO paslaugos prieš kelis metus ir visiškai nesigailiu. Kainos bus Eurais, nes juos pasikeitėm, kam kalbėt apie valiutą, kurios nebėra.

“Laba diena, Kostai,

Telefonu aptarėme SEO klausimus, tad norime pasiūlyti SEO paslaugų įgyvendinimo planus,
kurių dėka tapsite savo paslaugų lyderiais internetinėje paieškoje.

Atlikome GOOGLE analizę ir tyrimą dėl raktinių frazių bei jų esamų pozicijų šiuo metu (raktai ir jų dabartinė padėtis prisegtame faile).
Taigi, kaip matote iš failo, raktinių frazių surinkome nemažai, bet dabartinė pozicija paieškoje nepritraukia nė vieno kliento į puslapį.
Tuo atveju, jei norėsite pasiekti aukščiausių rezultatų, Jūsų puslapyje galėtų lankytis apie 1800 lankytojų kas mėnesį, kurie ieško būtent Jūsų paslaugų (tai patvirtina faile nurodyti skaičiai, kuriuos mums pateikė GOOGLE sistema).

Jūsų dabartinis internetinis puslapis neturi būtinos informacinės bazės paieškoms – pamatų, todėl būtina viską keisti iš pagrindų, kad būtų galima siekti aukščiausių rezultatų bei naudos.

Taigi, mūsų pasiūlymai yra keli:
1. 250 Eur + PVM kas mėnesį, per 12 mėnesių iškelsime 15 sutartų raktų + naujas puslapis. Puslapio administravimas – užsakovo (25 Eur/mėn. + PVM). SEO straipsniai į puslapį – užsakovo (1vnt. – 10,38 Eur + PVM);
2. 350 Eur + PVM kas mėnesį, per 12 mėnesių iškelsime 20 sutartų raktų + naujas puslapis. Puslapio administravimas – užsakovo (25 Eur/mėn. + PVM). SEO straipsniai į puslapį – užsakovo (1vnt. – 10,38 Eur + PVM);
3. 400 Eur + PVM kas mėnesį, per 12 mėnesių iškelsime visus esamus raktus, kurie susiję su xxxxxx.lt siūlomomis paslaugomis (visus raktus derinsime) + naujas puslapis, kuris prisitaiko prie išmaniųjų įrenginių. Į kainą įeina: straipsniai naujam puslapiui (apie 10-15), blogams (12 mėn. kas mėnesį būtina bent 15) ir internetinių svetainių katalogams, į kuriuos siūlysime talpinti informaciją apie Jūsų teikiamas paslaugas. Kas mėnesį teiksime raktų pozicijų ataskaita.

Padarėme nuolaidas, nes turime bendrų pažįstamų ;)
SEO paslaugos sudaro 90% kainos, jei kiltų klausimų dėl internetinio puslapio kūrimo.

Šiek tiek paaiškinsiu kaip vyksta mūsų bendravimas ir darbai.
Jei pasitikėjimo nesuteikia bendravimas žodžiu ir susirašinėjimas laiškais, galime pasirašyti sutartį ir joje viską įtvirtinti.
Po avansinio apmokėjimo pagal sąskaitą, ką sudaro sutarto plano 1 mėnesio suma, kelių savaičių bėgyje sukursime internetinį puslapį, sukelsime ten visą reikiamą informaciją tiek tekstinę, tiek vaizdinę ir pateiksime GOOGLE sistemai naujam įvertinimui. Kitą sąskaitą už paslaugas Jums išrašysime ne kitą mėnesį, bet dar kitą, įvardinant kaip už praėjusio mėnesio darbus. Todėl, turėsite laiko įvertinti jau atliktus darbus ir tik po to atlikti apmokėjimą.

Kas liečia sutartų raktų iškėlimą nereiškia, kad tik prabėgus 12 mėnesių, raktai tą pačią akimirką atsiras TOP’e. Kai kurie raktai, į TOP’ą iškils jau po kelių mėnesių, todėl į svetainę pradės užeiti lankytojai, kuriems aktuali tema – valymo paslaugos. Suprantama, kad lankytojai svetainėje reiškia, jog jie gali ir nupirkti paslaugą. Taip, užtikrintu SEO paslaugų procesu, per 12 mėnesių, į paieškos sistemą bus sukelti visi sutarti raktiniai žodžiai.

Posakis: “Laikas – pinigai”, SEO paslaugų srityje puikiai atsispindi, nes greičiau pradėjus, atitinkami bus pasiekti ir rezultatai, kurie pradės nešti svarią naudą internetinėje erdvėje.
Tad, mūsų pasiūlymų planai yra tokie, o apsisprendimas ir pasiskaičiavimai dėl galimybių lieka Jums.
Lauksime Jūsų sprendimo ir atsakymo.
Ačiū

Geros dienos!”

Gavęs tokį pasiūlymą ir pasinaudojęs bei išleidę tiek pinigų nesigailiu, nes jau 5 metus turiu didžiausią internetinį verslą Lietuvoje :)

Surastų aviabilietų kaina privertė išsižioti

Surastų aviabilietų kaina privertė išsižioti

Daugelis lakstančių po pasaulį jau žino, kur ieškoti pigių bilietų skrydžiams ir taip sutaupyti dalį kitai kelionei. Keliauti mėgstu ir aš, tik ne visada man pavyksta susimedžioti bilietus, kurie iš tikro galėtų atitikti tą posakį – pigūs aviabilietai. Bet vienas nutikimas buvo, todėl norėčiau juo pasidalinti ir papasakoti.

Taigi, eilinę dieną sėdėjau prie kompiuterio ir dirbau savo darbus. Rašiau straipsnį apie bakterijas kanalizacijai ir jų poveikį. Po tam tikro įtempto laiko nusprendžiau pailsinti savo akis ir galvą, nes rašant panašius straipsnius smegenys būna apkrautos maksimaliai. Tad nusprendžiau papramogauti ir pasivaikščioti po internetines platybes, į kitus pasižiūrėti ir save parodyti. Žmonės juk, vos ne kasdien vaikšto po prekybcentrius tuščiai, kodėl negalėjau ir aš. Tik tam reikalui pasirinkau kitą erdvę, kuri ne taip erzina ir ne taip vargina.

Belandžiodamas po įvairias svetaines ir jas apžiūrinėdamas, po to kai perskaičiau visus blevyzginius straipsnius dienraščiuose, kurie dar vadinasi Lietuvos informaciniais šaltiniais. Nusprendžiau apsilankyti vienoje iš lėktuvo bilietus siūlančių internetinių puslapių įdomiu pavadinimu, kuris mane suintrigavo. Jei neklystu, ta internetinė svetainė vadinosi zuikio bilietai.lt

Internetinis puslapis nebuvo kaip visi, man labai patiko jo dizainas ir logotipas, lyg būtų origamis, todėl nusprendžiau labiau ir daugiau pašniukštinėti po jį ir pasidomėti kuo jie prekiauja ir kuo yra geresni arba blogesni už kitus, jau senei atsibodusius lėktuvo bilietų portalus. Pirmas dalykas, kuris man krito į akį ir labai patiko tai, kad toje svetainėje nebuvo jokių brukalų, kurie siūlytų vieną ar kitą paslaugą, kurią išjungiant atsidaro dar vienas langas ir taip toliau. Šiuo klausimu kūrėjai pasirūpino, kad zuikiobilietai.lt svetainėje tiems, kurie joje lankosi, būtų ramu nuo reklamų. Taigi, pirmą pliusiuką turite, pagalvojau ir atvėręs plačiai akis pradėjau pažindintis labiau. Antras dalykas, kuris man užkliuvo kaip teigiamas dalykas yra tai, kad pačiame puslapyje, kad ir labai daug informacijos prikišta, lankytojams yra pateikiama tik ta, kuri galėtų juos sudominti. Todėl atradęs joje skiltį aviabilietai nusprendžiau užeiti į kitą svetainės skiltį.  Užrašas nesumelavo, tikrai pakliuvau į, kaip buvo užvardinta viduje, aviabilietų rezervavimo sistemą. Langas kaip langas, pamaniau ir pabandžiau suvesti sistemoje norimos kelionės kryptį. Sistema buvo gan patraukli ir priimtina, todėl greitai apsipratęs susiradau skiltį joje, kur siūlomi pigūs aviabilietai. Pamatęs kainas net išsiviepiau, jos buvo nedidelės, lyginant su kitomis. Bet prisiminęs, kad pas kitus kainos sukyla rezervuojant, pamėginau ir aš. Suvedžiau savo duomenis ir ką reikia spaudžiau susimokėti ir ką Jūs manote, pamatęs galutinę kainą nustebau, ji buvo nepakitusi. Akimirką pasvarstęs, ėmiau ir įsigijau tą bilietą, nes už 17 eurų suskraidyti į Londoną ir atgal gali ne kiekvienas ;)

Štai ir visa mano istorija apie netikėtus gyvenimiškus įvykius.

Daugiau skaitykite ir mėgaukitės straipsniais čia

ir čia.

Straipsniukas iškeptas ant lengvos ugnies, be alaus: 2015-01-13

Nuotėkų sistemos priežiūrai būtina ir profilaktinė priežiūra

Nuotėkų sistemos priežiūrai būtina ir profilaktinė priežiūra

Dažna jauna šeima net neįsivaizduoja, o gal ir nesupranta, kad nauji įrenginiai privalo būti saugomi ir prižiūrimi taip pat kaip ir seni. Bet, praktika rodo, kad net ir iš kalbų jie negali pasimokyti ir visą valymo įrenginių priežiūros procesą sugebėtų pradėti nuo jų sumontavimo dienos.

Kam reikalingos bakterijos kanalizacijai ar valymo įrenginiams? Atsakymas, kad ir ilgas, bet turėtų būti patariantis. Todėl tikimės, kad jis pagelbės gyvenime ir ne viena, kurie įsikėlę į nuosavą ir individualų namą galvoja, kad nuotėkų sistemos prižiūrėti nebūtina. Bet kam laukti problemos? Niekaip nesuprantame lietuvių, kurie neišlaidauja gyvenime tik tam, nes vadovaujasi principu, kad kol neatsirado problema, spręsti jos nereikia. O kas pagalvos apie galimybę jos išvengti? Taigi, problemų išvengimui, kas gali būti susiję su nuotėkų valymo įrenginiais, spręsti klausimus puikiausiai padeda bakterijos kanalizacijai.

Bakterijos kanalizacijai yra pagamintos iš 100 procentų fermentų, todėl jokiu būdu nepainiokite su chemija, kuri ardo, griaužią ir žaloja vamzdynus. Žinoma, tuo pačiu spręsdami ir Jūsų problemas, susijusias su nuotėkų sistemomis. Tad, bakterijos valymo įrenginiams yra labai draugiškos gamtai, jos nežaloja kaip cheminiai preparatai už kelis eurus ir nedaro skylių vamzdynuose, nesvarbu iš ko jie būtų pagaminti ir sumontuoti, plastikiniai ar tam skirto metalo.

Fermentiniai ir bio preparatai, dar kitaip vadinami bakterijomis yra didelis pagalbininkas tiek problemų sprendimui buityje ar pramoninėje srityje. Ir tuoj pabandysime nupasakoti, kodėl, kaip ir kas vyksta. Į nuotėkų valymo sistemą, kartu su nuotėkomis patenka daugybė visokių elementų, pradedant organika ir baigiant chemija. Jeigu namuose gyvena žmonės, kurie serga ir vartoja antibiotikus, tai per jų sanitarinį mazgą, į sistemą patenka ir tam tikri grybeliniai preparatai, kuriems prilipus prie sistemos sienelių prasideda vegetacijos procesas. Tai yra, buitiniems riebalams ir cheminiams elementams susijungus tekant nuotėkomis atsiranda tikimybė, kad šie junginiai ar dalis jų prilips ir prie vamzdyno sienelių. Todėl prilipę junginiai pradeda daugintis, ir nematomos blogosios bakterijos pradeda daugintis greičiau nei manote.

Pirmasis blogųjų bakterijų užgimimo Jūsų nuotėkų sistemoje yra blogo kvapo atsiradimas. Kuris pradeda skelbti, jog mes jau čia, ir mes pradedame didinti savo populiaciją. Ne, Jūsų namų jos neužkariaus, bet kita bėdą ar problemą gali sukelti. Daugėjant prielipų prie vamzdyno sienelių didėja tikimybė, kad mažėjant pralaidumui, sistema, kada nors ims ir užsikimš. O tai reiškia, kad vieną dieną, nuotėkos kurias nuleidote per sanitarinį mazgą gali grįžti su kaupu. Todėl būtina pasirūpinti savo sistemos apsauga ir retkarčiais naudoti bakterijas valymo įrenginiams.

Daugiau panašių ir įdomių straipsnių čia.

Straipsnis suspausdintas: 2015-01-13

Kalbą išmokti galima tik dedant visas pastangas

Kalbą išmokti galima tik dedant visas pastangas

Nemokantiems kalbų, yra siūlomos greitos pamokos, bet nė vienas nesusimasto, kad su knyga po pagalve jos išmokti nepavyks. Kodėl? Toks klausimas kilti net neturėtų, nes panašiai kaip ir darbai, taip pat ir mokslai, be pastangų, nevyksta niekas, ypač tai parodo rezultatai.

Kadaise, kai mokyklose buvo dar mokoma rusų kalba kaip pagrindinė. Dauguma lietuvių nesimokė anglų kalbos, nes nematė prasmės panaudoti ją gyvenime. Mokytojai, suprantama, tam per daug nesipriešino, todėl dabartinė karta, kuri mokėsi tais laikais vidurinėje, kai rusai valdė ir Lietuvą, jaučia tą informacijos trūkumą, kuris yra susijęs su anglų kalbos žiniomis ir jų panaudojimu.

Kai mūsų šalis atgavo nepriklausomybę, dauguma pamena visas datas, kad pavyzdžiui ir šiandien dieną, tai yra sausio 13 dieną kiekvienais metais, nes būtent šią dieną įvyko Lietuvai labai svarbus įvykis, po kurio ji tapo laisva ir nepriklausoma. Taigi, prisimindami laisvės gynėjų dieną ir pagerbdami tuo, kurie krito po tankų vikšrais tam, kad vienas ar kitas dėdulė galėtų ant pilvo ir žandų užsiauginti riebalą… Bet iš visos pagarbos gynėjams grįžkime prie nepriklausomybės.

Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę, dauguma verslininkų pakeitė orientaciją, pradėjo švalgytis nebe į rytus, bet į vakarus. Todėl atsivėrus sienoms į kitas Europos valstybes, jie tiesiog jas užplūdo ieškodami geresnės erdvės verslui, paprastiems darbams ar nusprendė šiaip, pasipramogauti ir pamatyti tai, kas daugelį dešimtmečių buvo slepiama, draudžiama.

Išvykę verslininkai greitai pasisėmė naujų idėjų verslams, bet susidūrė ir su kitomis problemomis. Be Lietuvoje siautėjančio reketo, verslininkai nejaukiai jautėsi ir užsienio šalyse, nes kadaise, kai dar lankė vidurines mokyklas, jie nesimokė kalbos, kuri šiuo metu yra įvardijama kaip pagrindine pasaulio kalba. Tai yra anglų kalbos žinių trūkumas trukdė verslininkams praplėsti savo galimybes verslauti sėkmingiau ir uždirbti dar labiau. Todėl kai kuriems teko grįžti į Lietuvą ir pradėti anglų kalbos pamokas iš naujo. Žinoma, kad abėcėlės niekas nesimokė, tai buvo gavę dar vidurinėje. Bet daugeliui reikėjo ir buvo būtina šnekamoji kalba, tad sukandę dantis jie lankė anglų kalbos kursus, kas Vilniuje, kas Kaune, kas Klaipėdoje, o kas savo kaimelyje, nes labai norėjo tęsti darbus ir verslą, kurį buvo pradėję po to, kai išvyko į užsienį.

Šiuolaikiški kursai siūlo labai greitai išmokti ją, bet niekas garsiai nekalba apie tai, kad tai yra tik mitas tik tam, kad parduoti sukurtą produkciją, kuri ir buvo sukurta tik pelno gavimui.

Daugiau malonių tekstų ir straipsnių atraskite čia,

galima ir čia.

Straipsnelis numegztas lengvai ir įskaitomai: 2015-01-13